Twaróg świeży |
|
Złoty medal dla OSM Łobżenica za Ser twarogowy półtłusty |
Srebrny medal dla OSM w Skale za Jurajski Twaróg Tłusty |
Brązowy medal dla GM w Pierzchnicy za Ser twarogowy półtłusty krajanka
|
Brązowy medal dla ŚSM Jana za Twaróg śmietankowy
|
Ser na deskę |
|
Złoty medal dla SM Spomlek za Szafir |
|
Srebrny medal dla SM Lazur za Lazur Błękitny-główka
|
Brązowy medal dla OSM w Skale za Smakosz Serek Ziołowy
|
Ser na kanapkę |
|
Złoty medal dla SM Lazur za Lazur Błękitny-plastry
|
Srebrny medal dla ŚSM Jana za Twaróg solankowy
|
Brązowy medal dla OSM Włoszczowa za ser Gouda
|
Brązowy medal dla OSM Wart Milk za Serek kanapkowy ze szczypiorkiem
|
Ser do smarowania |
|
Srebrny medal dla Milkiland EU za Serek kremowo-śmietankowy Ostrowia śmietankowa
|
Brązowy medal dla Milkiland EU za Serek kremowo-śmietankowy Ostrowia jogurtowa
|
Ser do pizzy |
|
Złoty medal dla Hochland za ser Cagliata |
|
Srebrny medal dla SM Lazur za Lazur Błękitny-główka
|
Brązowy medal dla OSM Włoszczowa za Wiórki Serowe
|
Ser do sałatki |
|
Złoty medal dla Lacpol, zakład mleczarski w Zalesiu za Ser Kefalotyri |
Srebrny medal dla SM Lazur za Lazur Złocisty-główka
|
Srebrny medal dla OSM w Ozorkowie za Ser na grilla i patelnię |
Brązowy medal dla OSM w Miechowie za ser Fettina Bella |
Ser do wypieków |
|
Złoty medal dla OSM w Ozorkowie za Twaróg Sernikowy |
|
Srebrny medal dla OSM w Jarocinie za Ser Twarogowy |
Brązowy medal dla OSM Wart Milk za Twaróg sernikowy |
Ser Wędzony |
|
Złoty medal dla OSM Włoszczowa za ser Włoszczowski Wędzony |
|
Srebrny medal dla Hochland za ser Gouda Wędzona w plastrach |
Brązowy medal dla Lacpol, zakład mleczarski w Zalesiu za Ser Salami Wędzony |
Ser topiony |
|
Złoty medal dla Hochland za Bloczek z Szynką |
|
Srebrny medal dla Sertop za Ser Topiony Śmietankowy Ziołowy z Czosnkiem |
Brązowy medal dla Sertop za Ser Topiony Gouda Wędzona z linii „Jak Dawniej” |
Raz jeszcze gratulujemy wszystkim zwycięzcom i serdecznie zapraszamy do przyszłorocznej edycji.