Informacje o konkursie

Konkurs piwa Good Beer odbywa się pod czujnym okiem dyrektora konkursu – Rafała Kowalczyka. Są to jedyne profesjonalne zawody piwne w Polsce.

W skład Jury wchodzą profesjonalni sędziowie piwni oraz sensorycy z wieloletnim doświadczeniem w ocenie piwa. Jury jest bezwzględne wobec wszelkich niedoskonałości w produkcji złocistego trunku. Profesjonalny konkurs piwa Good Beer to jedyna okazja, aby poddać się surowej ocenie znawców piwa. Ci, którzy wychodzą z niej zwycięsko – mają powody do dumy.

Kto może startować?

Jest to konkurs zadedykowany producentom piwa, którzy komercyjnie oferują piwo na naszym rynku. Nie ma w nim przegranych, ponieważ upubliczniane są jedynie pierwsze trzy miejsca.

Co oceniamy?

Sędziowie oceniają głównie parametry piwa: wygląd, smak, aromat, goryczkę oraz wrażenia ogólne. Nie ma w nim przegranych, ponieważ upubliczniane są jedynie pierwsze trzy miejsca.

Co można zyskać?

Oczywiście medal i uznanie. A także możliwość bezpłatnego wykorzystania wizerunku medalu na własnych materiałach promocyjnych, bezpłatną publikację  informacji o zwycięskich piwach w mediach elektronicznych, na łamach czasopism branżowych oraz specjalnych, dedykowanych publikacji poświęconych temu wydarzeniu.

 

Zapraszamy do rywalizacji. Gwarantujemy wysoką jakość i rzetelność oceny.POWRÓT